מראת סנסור מגדילה 10X+5X בגימור מוכסף

סימפליומן Simplehuman
st3007-st3011
    Delivery time:3 עד 7 ימים
  • Description
  • More

מראה מגדילה סנסור שולחנית נטענת USB לאמבטיה מבית סימפליומן ארה"ב
בגימור כסף או בגימור זהב וורוד Rose Gold
המראה מגדילה פי 10 במרכז ופי 5 ברצועה ההקפית.
רוחב: 23 ס"מ
גובה: 36 ס"מ
גובה בפתיחה מלאה: 43.2 ס"מ

מראה מעוצבת אלגנטית סנסור נטענת באמצעות כבל USB (כלול) הטענה מלאה מחזיקה מעמד לכ- 5 שבועות של שימוש יומיומי.
עם תאורה אחורית, שנדלקת באופן אוטומטי כאשר הפנים מתקרבות לחיישן ומגדילה למימדים עצומים (פי -7).
עשוי מפלדת אלחלד למניעת חלודה, חומרים ובניה באיכות גבוהה, תוצרת ארה"ב מבית סימפליומן.
5 שנות אחריות.

מראת סנסור מגדילה 10x+5x נטענת USB.

מראת הסנסור החדשה של סימפלהיומן מתחברת לטלפון החכם שלך! ניתן להשתמש באפליקציה ייעודית על מנת לתפוס את האור סביבך ולהשתמש בתאורה הנכונה לכל אירוע. מראת הסנסור של סימפלהיומן נדלקת באופן אוטומטי כאשר הפנים מתקרבות אל החיישן. המנגנון החכם לומד ומתאים עצמו להתנהגות שלך, כך שהוא לא ייפתח באופן בלתי צפוי או יכבה לפני סיום השימוש. מערכת האור המשוכללת מדמה אור שמש טבעי, ומאפשרת לך לראות את פנייך בגוון האמיתי שלהם, כך שתדעי לזהות את גוון האיפור הנכון המתאים לפנייך באופן מושלם. המערכת מפזרת את האור באופן שווה בעזרת מיקרו מחזירי אור הממוקמים בטבעת החיצונית, למראה מאוזן ומדויק.
שלא כמו נורות רגילות או פלוריסנט, נורות ה- LED לא ישרפו או יתעמעמו גם לאחר שנים רבות של שימוש קבוע. המראה המגדילה מיועדת לעמוד ב- 40,000 שעות שימוש לפחות - יותר משעה שלמה במשך כל יום, למשך יותר מ- 100 שנים!
בעזרת סנכרון מדד צבע (90CRI), מערכת הtru-lux מדמה ספקטרום צבעים מלא של אור שמש טבעי כדי להראות כל פרט. המראה מסוגלת להציג למעלה מ- 50,000 גוונים של צבע - אותם ניתן לבחור דרך הסמארטפון. ניתן לבחור הגדרות קבועות מראש או ללכוד הגדרות תאורה מהסביבה הטבעית. לכדת את התאורה במשרד? ניתן לשמור אותה בהגדרות!
המראה מגדילה פי 10 במרכז ופי 5 במסגרת – אידיאלית לבחינת פרטים קטנים, ועדיין מאפשרת לראות את כל הפנים בפעם אחת. המראה המרכזית מתחברת בעזרת מגנט למראה, וניתנת לאחסון בחלקה האחורי. המראה בנויה על ציר חכם וניתן להתאימה לכל זווית - היא נעה אחורה ולצדדים כך שניתן אפילו לעמוד ולהשתמש בראי בקלות וללא מאמץ.
המראה נטענת בקלות בעזרת כבל USB כלול, ללא שימוש בסוללות - הטענה מלאה מחזיקה מעמד לכ- 4 שבועות של שימוש יומיומי.
לא רק שמראת הסנסור הינה אלחוטית ללא כבלים מיותרים שיפריעו לעמדת האיפור שלך, היא גם מחוברת ל- wi-fi כך שתוכלי לחברה בקלות לסמארטפון.